Przed i po

Dzisiejszym wpisem pragniemy zapoczątkować cykl pod tytułem „Przed i po”. Jak sama nazwa wskazuje będziemy starali się w nim prezentować posesje naszych klientów przed a następnie po wykonanych przez nas montażach. Myślę, że nic tak dobrze nie odda możliwości naszej firmy oraz tego co możemy dla Państwa zrobić.

Czytaj dalej

Dlaczego aluminium?

Okazuje się, że ogrodzenia aluminiowe są na tyle nowym i innowacyjnym rozwiązaniem, iż mało który klient zdaje sobie sprawę z tego, że aluminium jest doskonałym surowcem, który może być stosowany właśnie do produkcji i wznoszenia ogrodzeń. Często obserwujemy zdziwienie na twarzy klienta, któremu w pierwszym odruchu wydaje się, że jest to zwykła fanaberia.

Nic bardziej mylnego, bo zastosowanie tego surowca niesie ze sobą mnóstwo korzyści, a my w dzisiejszym wpisie przybliżymy Wam naszym zdaniem te najistotniejsze.
Czytaj dalej

Ogrodzenie – od czego zacząć?

Z pozoru sprawa może wydawać się błaha, jednak przymierzając się do inwestycji i to nie małej jaką jest budowa ogrodzenia powinniśmy dobrze się zastanowić i wszystko przemyśleć w najmniejszych szczegółach. Już na samym początku musimy podjąć decyzję jakie ogrodzenie będzie dla nas najbardziej odpowiednie, które pasuje do stylu architektury ogradzanego obiektu, jak również do jego kolorystyki, jaka ma być jego wysokość, czy ma być montowane na podmurówce czy też może bez niej, z jakich materiałów ma być wykonane, a co za tym idzie jaki budżet mamy zamiar na nie przeznaczyć itd. itp. Czytaj dalej

Wpis na powitanie

Serdecznie witamy Państwa na naszym blogu firmowym!
Pragniemy by blog ten był miejscem, w którym będziemy mogli przybliżyć Państwu kulisy naszej działalności, podzielić się wiedzą i bogatym doświadczeniem zebranym podczas wielu lat obecności na rynku, doradzić w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań, rozwiać wszelkie wątpliwości, jak również najzwyczajniej w świecie pochwalić się naszymi osiągnięciami, a co za tym idzie przekonać Państwa dlaczego wybór naszej firmy jako partnera do współpracy to bardzo dobra decyzja.
A więc zaczynamy!