O nas

Uznaliśmy, że najlepiej będzie zacząć wpisy na naszym blogu od przedstawienia się, przybliżenia Państwu naszej firmy, profilu działalności, a także naszej historii.

Kiedy wszystko się zaczęło?

Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 2007, a więc jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy kilkaset różnych inwestycji i obecnie posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów.

Skąd nazwa?

Od samego początku postanowiliśmy się zajmować ściśle tylko i wyłącznie ogrodzeniami i wszystkim co jest z tym związane, a więc nie rozdrabniać się i nie robić kilku rzeczy na raz, ale być najlepszymi na rynku w tej jednej dziedzinie, a skoro zajęliśmy się produkcją i montażem ogrodzeń to nazwa wydała nam się oczywista.

Nasze motto – JAKOŚCIĄ BUDUJEMY ZADOWOLENIE

Od samego początku postanowiliśmy postawić na jakość i dzięki temu przez cały czas sprawiamy, że nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami i co najważniejsze dają temu wyraz w najbardziej naturalny sposób tj. polecając nas swoim znajomym. Oczywiście poparte jest to nie tylko wieloma referencjami ale również licznymi pozytywnymi opiniami. Nasze wyroby montujemy tylko na atestowanych materiałach najwyższej jakości a rzetelność i terminowość to nasze priorytety.

Czym się zajmujemy?

Jak już wcześniej była mowa  – ogrodzeniami, ale nie wszystkimi. Postawiliśmy na wąską specjalizację tak by w tym co robimy być najlepszymi na rynku. Tak więc dwoma głównymi filarami naszej działalności są ogrodzenia panelowe i palisadowe, a jako uzupełnienie oferty również bramy i furtki. W obu tych dziedzinach jesteśmy jednym z prekursorów i liderów rynku.
Jesteśmy przede wszystkim producentem, ale postanowiliśmy działać kompleksowo dlatego wszystkie nasze wyroby jesteśmy w stanie zamontować, ponieważ zatrudniamy również profesjonalnych montażystów.

Dlaczego my?

– Jesteśmy producentem
– Mamy ponad 10 lat doświadczenia
– Zrealizowaliśmy kilkaset różnych inwestycji
– Posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów
– Zatrudniamy tylko profesjonalnych montażystów
– Inwestycje realizujemy sprawnie i solidnie
– Montujemy nasze wyroby tylko na atestowanych materiałach z najwyższej półki
– Rzetelność i terminowość to nasze priorytety

Zapraszamy do współpracy!